אוקטובר 4


מהו המוצר שאין לו יחסי ציבור אבל נמצא בכל מקום ומביא לכם לקוחות?

0  comments

זוכרים איך אהבנו כילדים להדביק מדבקות? היו לנו כוכבי כדורגל, פרחים ופרפרים, את כל דמויות דיסני (עד היום) ועוד ועוד. כיום כשאנחנו כבר גדולים מנהלים עסקים ומתעסקים בדברים ״חשובים״, הרשו לי להחזיר אתכם למדבקות ככלי שידביק אליכם לקוחות חדשים (שמתם לב למשחק המילים?)

מדבקות, נתפשות לא פעם כמשהו שולי, כנישה שלא נותנים עליה מספיק את הדעת. במהלך היומיום אנחנו לא ממש שמים לב אליהן ״כמדבקה״ וזה קורה כי אנחנו מתייחסים אליהן כמובן מאליו, כחלק אינטגרלי מהחפצים הסובבים אותנו. אם תעצרו רגע ותסתכלו סביבכם, בוודאי תגלו כמה וכמה מדבקות מסביבכם ולכולן מטרה אחת - פרסום.

 אז איך מדבקה יכולה להועיל לעסק שלנו ולהביא לנו לקוחות נוספים? הנה כמה דוגמאות.


מדבקות ״אני כאן לשירותכם״

כל טכנאי מיומן, בין אם זה טכנאי מזגנים, מכונות כביסה או אפילו מתקן דלתות, יודע שהדבר הראשון שהוא עושה כשהוא מגיע לתיקון זה להדביק את המדבקת שירות שלו על מכשיר החשמל אותו הוא עומד לתקן. ולמה? כדי שבפעם הבאה כשהמכשיר יתקלקל, כל מה שהלקוחות שלו יצטרכו לעשות זה להסתכל על המדבקה ולחייג את הטלפון שרשום עליה. כל כך קל ופשוט. למה לתת ללקוחות שלכם לחפש אתכם כשאתם יכולים פשוט להיות שם מול העיניים שלהם בעלות מינימלית ובלי מאמצים רבים?

המוצרים שלכם מגיעים באריזת קרטון? 

אם המוצרים שלכם מגיעים באריזות קרטון הנשלחות אל הלקוח, במקום מדבקה שקופה פשוטה שסוגרת את הקרטון, מתגו את המדבקה שלכם ודאגו שהלוגו ופרטי הקשר שלכם יופיעו עליה. כך לא יהיה ספק מהיכן הגיעה האריזה, גם כשהיא כבר תהיה מונחת בקרטוניה בין כל הקרטונים. גם במקרה של אריזות, הרעיון הוא שאתם תהיו נוכחים במיתוג ובפרטי יצירת קשר על גבי האריזה, כך שהלקוחות שלכם יזהו מיד מהיכן הגיעה החבילה ובמקרה הצורך יהיה להם קל לתקשר אתכם במקום לפתוח את אתר האינטרנט ולחפש את פרטי הקשר שלכם.

Photo by Sticker Mule on Unsplash

ציי רכב

מדבקות הן פתרון מצוין לחברות גדולות המחזיקות ציי רכב, כמו גם לחברות בהן יש מספר רכבים קטן יותר. המדבקות יכולות להיות קטנות ומכילות את הלוגו ושם החברה בלבד, או כאלה שעוטפות את כל הרכב והופכות אותו לפרסומת נוסעת שאי אפשר להתעלם ממנה.

מדבקות בסטייל

מדבקות יכולות לשדרג כל דבר, במיוחד היום כשתחום הלייף סטייל הולך ונכנס יותר ויותר לחיינו. אתם בעלי עסק ששולחים מכתבים? תוכלו להדביק על המעטפה מדבקה עם אימרה נחמדה שמעלה חיוך. שלחתם ללקוח חפץ באריזה? צרפו מדבקה עם קריצה וחיוך למארז. אתם נותנים ללקוחות שלכם יומנים במתנה? צרפו גם מדבקות נחמדות עם עיצובים משעשעים. כך לא רק שתישארו בתודעה שלהם אלא גם תיכנסו אליהם ללב. לא סתם הרופאים מחלקים לילדים שלנו מדבקה אחרי ביקור אצלם, הם יודעים שמדבקה נכנסת לילד ישר ללב.

מדבקות שימתגו אתכם

חברות גדולות שהמותג שלהן חזק, מוציאות לא פעם מדבקות עם סלוגנים שונים שהלקוחות שלהם מדביקים על המחשב שלהם, הרכב, הקורקינט החשמלי או על הקיר בחדר. אבל מי אמר שרק מותגים גדולים יכולים? גם אתם יכולים לבנות למוצר או לעסק שלכם ליין מדבקות עם עיצובים וסלוגנים שונים שמתאימים לאג׳נדה שלכם ולחלק ללקוחות במתנה. תתפלאו לגלות כמה שאנשים אוהבים מדבקות. יכול להיות שבסופו של דבר תגלו את המדבקות שלכם מסתובבות ברחבי העיר.  

ויש גם מדבקות כי צריך

כאן אני מדבר על מדבקות סימון מוצרים שלעיתים אין ברירה וחייבים להשתמש בהן כחלק מהוראות החוק ולתקנים הקיימים על פי סוג התעשייה אליה אתם משתייכים. אם אתם חברה יצרנית בתחום המזון (אפיה, שתיה ועוד) או בתחומים אחרים אתם בוודאי נזקקים למגוון פתרונות סימון, לכל סימון יש להתאים את המדבקה הייעודית לו. ישנן מדבקות שעליהן לעמוד בחום גבוה או בקירור והקפאה, יש מדבקות שצריכות להיות מותאמות למשטחים עגולים ומעוקלים, יש מדבקות שעליהן להיות בעלות כושר מתיחה גבוה כך שלא יהיו ניתנות לקריעה ויש מדבקות שצריכות להיות עמידות לשחיקה. 

סוגים צורות ודרגות חוזק דבק

חשוב להבין שמדבקות יכולות להיות מיוצרת במגוון חומרים כמו נייר, pvc, פוליפרופילן, ויניל, נייר טרמי, פלסטיק ועוד, הן יכולות להגיע בשלל צורות - עגולות או מרובעות או מעוצבות באופן ייחודי בחיתוך לייזר. עם דבק חזק ביותר כמו אלה שמדביקים על רכבים במקומות שאסור לחנות, או עם דבק חלש שניתן להסיר ברגע. מדבקות עמידות לחום ולשמש ומדבקות שמגיעות בגלילים. יש אינספור שיטות וחומרים וכל אחד מהם יכול וצריך להיות מותאם לצורך הספציפי של כל לקוח.

אז אם אתם רוצים להיות נוכחים מול הלקוחות שלכם או הלקוחות הפוטנציאלים שלכם, מדבקות יכולות להיות הדרך הנכונה עבורכם לעשות זאת.

 רוצים לשמוע עוד על המדבקות שלנו? חייגו: 08-6727780


Tags


You may also like

מהו שילוט חוץ, למה כדאי לכל עסק להשקיע בו ומה הקשר לשילוט פנים?

מהו שילוט חוץ, למה כדאי לכל עסק להשקיע בו ומה הקשר לשילוט פנים?
דילוג לתוכן