פברואר 23


מהו המוצר שאין לו יחסי ציבור אבל נמצא בכל מקום ומביא לכם לקוחות?

0  comments

הרצון של כל בעל עסק, הוא לקבל כמה שיותר פניות מלקוחות ולסגור אתם עסקה. אתם בטח מכירים את זה גם כן. מגיע לקוח פוטנציאלי, אתם מקדישים לו זמן ואז אתם מכינים לו הצעת מחיר. יש לא מעט דרכים איך להפוך את הצעת המחיר לאטרקטרקטיבית יותר, כך שתתבלטו לעומת המתחרים (וזה ממש לא קשור למחיר.) 

הפולדר שיעזור לכם לסגור יותר עסקאות

פולדר הוא אחד הדברים החשובים במיתוג ומיצוב של בתי עסק המקבלים לקוחות ומעניקים להם שירות לאורך זמן.

אם אתם עסק כזה ועדיין לא הפקתם פולדר, קבלו מדריך קצר שיעזור לכם למקסם את הפוטנציאל של הפולדר, כך שיעבוד עבורכם ועבור העסק שלכם באופן מיטבי ויחזיר את ההשקעה שלו. רוב הסיכויים שהמתחרים שלכם לא הפיקו עדיין פולדר, אז הנה רעיון שיגרום לכם להיות צעד אחד לפניכם.

למה העסק שלכם צריך פולדר

רצינות – פולדר משדר רצינות. הוא אומר למעשה שאתם חושבים על הלקוח ושהשקעתם בו. ההשקעה שלכם כוללת מחשבה על הלקוח ובנוסף הוא גם מקבל מכם משהו שיסייע לו לארגן את כל החומרים שנתתם לו, או שהוא צריך להביא אליכם (כמו לדוגמא: רואה חשבון, עו״ד).

עוצמה – אנשים אוהבים לעבוד עם עסקים שיש להם עוצמה. פולדר יכול להעיד על יכולת כזו. עסקים שקשה להם כלכלית לא יוציאו פולדר ולכן, אם הוצאתם פולדר כנראה שיש לכם את היכולת לעשות את זה. (כנראה שלא תסגרו את המשרד או העסק מחר בבוקר)

פרסום שיישאר אצל הלקוח לאורך זמן – הפולדר ישמש את הלקוחות שלכם. סביר להניח שהוא יהיה מונח על השולחן או על המדף אצלם במשרד. תחשבו שזה שטח פרסומי וכל מי שעובר רואה אתכם שם, כך גם הלקוח או הלקוחה שאינם שוכחים אתכם לרגע. בנוסף, הטלפון, המייל וכתובת האתר שלכם תמיד בהישג יד עבורם.

לא מספיק שהפולדר יהיה יפה, הוא גם צריך לשכנע את הלקוח

רבים חושבים שצריך רק לעצב פולדר, לשים לוגו כתובת והוא מוכן להדפסה, אבל זוהי טעות. הפולדר יכול להכיל תכנים נוספים שישרתו את הלקוחות שלנו ואת העסק שלנו גם יחד, הנה כמה דוגמאות:

כתבו כמה מילים על העסק ועל הערך הייחודי שלו: זה צריך להיות קצר וממוקד והכי חשוב עם המסרים המרכזיים של השירות שלכם, כמו בכל פרסום.

מה הייחוד שלכם – הבליטו את ערך הייחודי שלכם

מה יצא לו מזה – ציינו את מה שהלקוח יקבל מכם עבור השירות (״הסוף לכאבים״, ״יותר לקוחות לעסק שלך״, ״ביקור של רשויות המס יהיה חוויה חיובית״ וכדומה)

צ׳ק ליסט – יש עסקים, כמו הנהלת חשבונות, עורכי דין וחברות בניה שהלקוחות צריכים להביא מסמכים. עשו צ׳ק ליסט עם ריבוע קטן לצד כל מסמך והלקוח ידע מה עליו להביא ואף יוכל לסמן וי על כל מסמך שכבר יש לו.

סלוגן מנצח – מכירים את ״טעם החיים של קוקה קולה?״ מי לא מכיר, זה סלוגן שנטמע כל כך טוב. גם אם אתם לא קוקה קולה, אין סיבה שלא יהיה לכם סלוגן מנצח שיתנוסס על הפולדר.

מי אתם – יש עסקים שתמונה של הצוות, של המשרדים או של הקליניקה יכולה לעשות להם שירות טוב ולהביא את הערך הייחודי שלהם, תשקלו את זה.

ספרו איפה העסק שלכם נמצא (אולי כדאי להוסיף מפה)

תנו חוות דעת של לקוחות או תמונות של לפני ואחרי. חוות דעת זו הוכחת איכות מצוינת ועוד דרך ״לשכנע״ את הלקוחות לקחת את השירות או לרכוש את המוצר שלכם.  

העסק שלכם משתקף בפולדר

הפולדר שאתם מעצבים צריך לדבר באותה השפה העיצובית של העסק שלכם. אם לא גיבשתם שפה, אולי זה הזמן לעשות את זה, אבל אם יש לכם שפה, חשוב להיצמד אליה. כמובן שאפשר להכניס ניואנסים כדי להפוך את הפולדר קצת יותר מעניין, אבל אל תתרחקו מדי.

מיתוג זה אחד הדברים החשובים בעסק וצריך להתייחס אליו ברצינות. הלקוחות שלכם יזהו את העסק שלכם באמצעות המיתוג, עוד לפני שהם יקראו מילה ממה שכתבתם.  

גם בעולם הפולדרים יש לא מעט דברים שיכולים להזניק את הפולדר שלכם למעלה כמו למשל:

  • שני כיסים במקום כיס אחד
  • לכה סלקטיבית על הכריכה שהופכת את הפולדר ליוקרתי
  • גודל ייחודי או צורה ייחודית, כך שהפולדר שלכם לא ייראה כמו של כולם

אפשר למקסם את האפקט של הפולדר

באמצעות אינסרטים! אלה הם דפים נוספים שיכנסו לפולדר. חשוב שגם עליהם יהיה את הלוגו והמיתוג שלכם, כדי שהם ישלימו את החוויה הוויזואלית והפרקטית. אז מה יכול להיכנס לפולדר?

  • חוזה רכישה/מכירה
  • תכניות בניה
  • פנקס או מחברת עם המיתוג שלכם
  • פלייר נוסף ומפורט על עוד שירותים שלכם או מוצרים נוספים שהעסק שלכם מציע
  • כל המסמכים שאתם נותנים ללקוח במסגרת העבודה

פולדר הוא כלי מצוין שיאפשר לכם למכור יותר, להישאר בתודעה וגם להגיד ללקוח או ללקוחה ״אני משקיע בך.״ דווקא בגלל שהמתחרים שלך חושבים שהוא מיותר, יהיה להיות לך יתרון על פניהם.

רוצים לשמוע עוד על הפולדרים שלנו? התקשרו אלינו! 08-6727780


Tags

הדפסה, לסגור יותר עסקאות, עיצוב, פולדר


You may also like

מהו המוצר שאין לו יחסי ציבור אבל נמצא בכל מקום ומביא לכם עוד לקוחות?

מהו המוצר שאין לו יחסי ציבור אבל נמצא בכל מקום ומביא לכם עוד לקוחות?
דילוג לתוכן