כרטיסי ביקור ומגנטים

[vc_row css_animation="none"][vc_column css=".vc_custom_1577690357673{margin-top: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;}"][vc_single_image image="1334" img_size="full" alignment="center" style="vc_box_shadow_3d" css=".vc_custom_1577704576848{margin-right: 0px !important;margin-left: 0px !important;}"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_message]

מה זה כרטיס ביקור?

כרטיס ביקור הוא כרטיס המכיל פרטים מזהים ופרטי התקשרות של אדם, ומשמש להעברה מהירה ונוחה של פרטים אלה לאנשים שאותם הוא פוגש.

כרטיס הביקור עשוי בדרך כלל מנייר עבה, צורתו מלבנית וגודלו המקובל 9×5 ס"מ, ניתן להכניסו לארנק או לכיס, והוא כולל פרטים מינימליים הקשורים בבעליו של הכרטיס: שמו ושם משפחתו, מקום פעילותו (כולל לוגו) ותאור התפקיד שהוא נושא, והדרך להתקשר אליו בטלפון, במכתב או בדוא"ל.

כרטיס הביקור משמש מנהלים ונושאי תפקיד ייצוגי בארגונים, כגון אנשי מכירות, מנהלי מחלקות ועובדי מינהל בכירים. בפגישה עסקית עם איש קשר (לקוח, ספק, תורם וכדומה), ימסרו הנפגשים זה לזה כרטיס ביקור, במטרה לאפשר תזכורת ויצירת קשר עתידי. לעיתים, משמש כרטיס הביקור את הארגון עצמו, ללא ציון שם של נושא משרה מסוים. כרטיסים אלה נמסרים ללקוחות הבאים לארגון, כחלק משגרת הפרסום וקידום המכירות.

כרטיס הביקור מהווה מרכיב ייצוגי בדרכו של הארגון והאנשים הפועלים בו. לכן רבים משקיעים מחשבה רבה ביצירת כרטיס התואם את תדמיתם ואת שאיפותיהם העסקיות. השקעה זו יכולה להתבטא בעיצוב הגרפי של הכרטיס, בחומרים ממנו הוא עשוי (נייר משובח או פשוט, פלסטיק, או כרטיס מגנטי), בהוספת תמונה או רכיב גרפי אחר, בתימלול פשוט או מתוחכם, בהוספה או הדגשה של פרטים רלוונטיים.

כרטיסי ביקור נעשים במגוון רחב של צורות, הם יכולים להעיד על תרבויות מקומיות ועל אופיים העסקי של ענפים שונים, והם מהווים פריטי איסוף של אספנים ברחבי העולם.
www.wikipedia.org מתוך

[/vc_message][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text]

אז פתחת עסק חדש. ומה עכשיו?

הפרסום הבסיסי וההתחלתי שצריך לעשות בעת הקמת העסק הוא הפצת פרטיך האישיים או פרטי העסק בפורום רחב ככל שתוכל. אתה צריך פתרון זול וזמין כדי "להפיץ את הבשורה". אז למה בעצם שלא תתלוש איזו פתקית ותשרבט ללקוח את הטלפון שלך?
כי היא פתקית משורבטת. היא לא מכבדת אותך, לא מראה על רצינותך ומקצועיותך – וכך לא תישמר. מהר מאוד היא תתבלה ותיזרק לפח.

עם מעט השקעה תוכל להשיג מוצר טוב ויעיל יותר. המוצר הזה נקרא כרטיס הביקור או המגנט, שימצא את דרכו כלאחר כבוד, לארנק של הלקוח או מודבק על המקרר, ולא בפח הסמוך.
זוהי הדרך האפקטיבית והנוחה ביותר לחשוף את העסק שלכם למשך זמן רב ובעלות נמוכה.

כיום לכל עסק יש כרטיס ביקור, המייצג את השירות אותו הוא נותן ומשקף את פני החברה. כרטיס הביקור או המגנט הוא חלק מתדמית החברה או העסק. הוא זה שנותן התרשמות ראשונית או משלימה על חברתך.
רק תחשבו על זה: הכרטיסים משמשים מנהלים, בעלי מקצוע, ונושאי תפקידים ייצוגיים בארגונים, ובעת פגישה ימסרו הנפגשים זה לזה את הכרטיס. לכרטיס ולמגנט יש ערך שיווקי חשוב, לכן רבים משקיעים מחשבה רבה ביצירתם כתואמים את תדמיתם ואת שאיפותיהם העסקיות.

אנחנו בדפוס סימפטיה מתמחים בעיצוב ובהדפסתם של כרטיסי ביקור ומגנטים. אנו נעצב ונפיק עבורך כרטיס ביקור ומגנט מעוצב ומקורי המותאם למה שברצונך לשדר, בהוספת הלוגו, תמונה ו/או רכיב גרפי אחר, בתמלול פשוט או מתוחכם, בהוספה או הדגשה של פרטים רלוונטיים ועוד.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][stack_slider id="760"][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

דילוג לתוכן